cem_insaat

Cem İnşaat Taahhüt Tesisat Tic.Ltd.Şti.


1993 'ten beridir ısıtma ve soğutma sektörüne hizmet veren firma olarak Gebze - Kocaeli 'de faaliyet göstermektedir. Cem Inşaat Taahhüt Tesisat Tic.Ltd.Şti.; ısıtma, soğutma, havalandırma, klima, yangın tesisati ve sihhi tesisat alanlarında; Mekanik tesisat malzeme imalatı, Satışı ve taahhütleri yaparak işe başlamış ve kuruluşundan bu yana kısa zamanda tüm taahhüt projelerini başarı ile tamamlamıştır.


Şirketimizin kurduğu sistemler; gerek çalışılan ortamlarda konfor şartlarını, gerekse endüstriyel ortamlarda istenilen proses şartlarını sağlayacak şekilde, konusunda uzman ve tecrübeli mühendisler tarafından projelendirilmekte ve tecrübeli ekiplerle taahhüdü yapılmaktadır. Cem Inşaat 'ın güvenilir olmasında; malzeme seçimindeki titizlik, imalat ve montaj konusunda teknik yeterlilik ve iş kalitesi önemli rol oynamaktadır. Kaliteli ekipmanlar ve yüksek kalitedeki işçiligimiz sayesinde ekonomik olarak en kısa zamanda iş teslimi ve yedek parça imkânı sunulmaktadır.


Firma olarak Felsefemiz; Güvenilir ve sürekli hizmet vermek. Özgün ve yenilikçi çözümler üretmek. Satiş ve teslim sonrası servis ve bakım hizmetleri ile sürekli destek sunmak. Gelismiş teknolojileri ve bilimi kullanmak. Optimum çözüm önerileri ile ekonomik ve kaliteli hizmet sunmak. İyi planlama ve zaman yönetimi uygulayarak gecikmemek. Eleştiri ve önerilere açık olmaktır.